Çaycuma Kaymakamı Sayın Hasan YAMAN'dan Bayram Mesajı...

Çaycuma Kaymakamı Sayın Hasan YAMAN Bayram Mesajı Yayınladı.

Kaymakamlığımızdan muhtarlara seminer...

Çaycuma Kaymakamlığınca muhtarlara seminer verildi.

Çaycuma Kaymakamlığınca seminer düzenlendi.

İlçe Yazı İşleri Müdürü Satılmış ÇELİK tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan amir ve memurlara seminer verildi.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı yapıldı.

Kaymakamımız Sayın Hasan YAMAN Başkanlığında Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı yapıldı.

İlçe İnsan Hakları Kurulunun seçtiği komisyon nezarethane denetimi yaptı.

İlçe İnsan Hakları Kurulu tarafından oluşturulan komisyon Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan karakollarda denetim yaptı.

Çaycuma Kaymakamlığınca Tüketici Konferansı düzenlendi.

Çaycuma Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü Satılmış ÇELİK tarafından, kamu kuruluşlarında çalışan personel ve sivil toplum örgütleri üyelerine konferans verildi.

Afet evleri kura çekimi yapıldı.

İlçemiz Velioğlu Mahallesinde yapımı tamamlanan afet evleri için kura çekimi yapıldı.

Köy altyapılarında inceleme...

Çaycuma Kaymakamı Sayın Hasan YAMAN beraberindekilerle Ramazanoğlu Köyü’nde yapılan yol çalışmalarında inceleme yaparak yetkililerden ve Köy Muhtarından bilgi aldı.

Içme suyu yapım ihaleleri devam ediyor.

Çayır Köyü’nden sonra içme suları yetersiz olan Derecikören ve Gökçeler Köylerimizin içme suyu yapım işi de 114.000,00 lira bedel karşılığında Yükleniciye verildi.

İlçemizde Organik Tarımın Yaygınlaştırılması için broşürler dağıtılıyor.

İlçemiz ve bağlı beldelerdeki lise, ilköğretim okullarındaki öğretmenler, öğrenciler ile velilerine ve çalışanlara bilgilendirme çalışmaları yapılarak broşürler dağıtılıyor.

Çaycuma Kaymakamı Sayın Hasan YAMAN Bayram Mesajı Yayınladı. >>25.08.2014

Kötülüklerin, dargınlıkların unutulduğu, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olan bir Ramazan Bayramını özellikle Ortadoğu’da yaşanan üzücü olaylar nedeniyle buruk yaşıyoruz.
Bu duygular içerisinde Çaycumalı hemşerilerimin, ülkemin ve İslam âleminin bayramlarını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.
Hasan YAMAN
Çaycuma Kaymakamı

Çaycuma Kaymakamlığınca muhtarlara seminer verildi.>> 05.05.2014

Valilik ve Kaymakamlık birimleri ile Bakanlık taşra teşkilatı personeline yönelik uygulanacak hizmet içi eğitim faaliyetlerinin Bakanlık Makamının 12/11/2013 tarihli 1389 sayılı onayı ile 01.01.2014 tarihinden itibaren yürürlüğe giren "İçişleri Bakanlığı Valilik ye Kaymakamlık Birimleri ile Bakanlık Taşra Teşkilatı Hizmet 1.nci Eğitim Planı" çerçevesi ile İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nün 11/04/2014 tarih ve 8022 sayılı yazılarına istinaden hazırlanan Kaymakamlığımızın Köy ve Mahalle Muhtarlarına yönelik 2014 Yılı Hizmet-içi programı... >>Haberin devamı ve diğer fotoğraflar için tıklayınız...

Çaycuma Kaymakamlığınca seminer düzenlendi.>> 24.01.2014

İlçe Yazı İşleri Müdürü Satılmış ÇELİK tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan amir ve memurlara 3091 Sayılı Taşınmaz Mal Zilyedliğine Yapılan Tecavüzlerin Önlenmesi Hakkında Kanun ve Yönetmelik ile 4483 Sayılı Memurlar Ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun hakkında seminer verildi.

Kaymakamımız Sayın Hasan YAMAN Başkanlığında Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı yapıldı.... >> 30.11.2013

Kaymakamımız Sayın Hasan YAMAN Başkanlığında Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı. Söz konusu toplantıya İl Genel Meclisi Üyelerinin yanında Köy Muhtarları katıldı.İlçe Kaymakamı ve Birlik Başkanı olan Hasan YAMAN birliğin yıl içinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi.

İlçe İnsan Hakları Kurulunun seçtiği komisyon nezarethane denetimi yaptı. >> 01.08.2013

İlçe İnsan Hakları Kurulu Komisyonu tarafından Karakol ve Nezarethane Ziyaret Komisyonuna seçilen Baro Temsilcisi Mine VERİMCİK ÖZKÜTÜK, Doktor Temsilcisi Dr. Erol AÇMALI ile Sivil Toplum Örgütü Temsilcisi Alper PÜREN tarafından İlçemiz Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan karakollarda nezarethane denetiminde bulunuldu.

Çaycuma Kaymakamlığınca Tüketici Konferansı düzenlendi. >> 25.07.2013

Çaycuma Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü Satılmış ÇELİK tarafından İnsan hakları Programı çerçevesinde Tüketicileri bilinçlendirmek amacıyla kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile sivil toplum örgütleri üyeleri ve vatandaşlara 4077 Sayılı Tüketici Kanunu uygulamaları hakkında Kaymakamlık toplantı salonunda konferans verilerek:
Banka uygulamaları içinde bulunan Faiz Dışı Ücret, Komisyon ve Masraflar konularını içeren güncel konulardan ; >>Haberin devamı ve diğer fotoğraflar için tıklayınız...

Afet evleri kura çekimi yapıldı.>> 09.07.2013

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Muharremşah ve Şeyhoğlu Köylerinde meydana gelen heyelan afeti sonucu evleri hasara uğrayan afetzedelerden hak sahibi olan 14 kişi için İlçemiz Velioğlu Mahallesinde yapımı tamamlanıp 27/11/2012 tarihi itibari ile geçici kabulü yapılan 3. Etap afet konutlarının dağıtımı noter kurası ile Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda 05/07/2013 günü saat 14:00'da İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ahmet GÜNGÖR başkanlığında, >>Haberin devamı ve fotoğraflar için tıklayınız...

Köy altyapılarında ınceleme...>> 19.06.2013

Çaycuma Kaymakamı Hasan YAMAN, İlçe Jandarma Komutanı V. Bşçş Ruhi ÇEVİK, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü V. Çoşkun ULUTAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan DERELİ ile birlikte Ramazanoğlu Köyü’nde yapılan yol çalışmalarında inceleme yaparak İl Özel İdaresi Çaycuma Bakım Evi Şefi Ali ACAR ve Köy Muhtarından bilgi aldı.

  BİLGİ EDİNME  Kaymakamlığımız bilgi edinme formuna ulaşmak için tıklayın

  TUİK


  E-DEVLET

  türkiye.gov.tr

  YEREL BASIN


  GURBETÇİ MASASI


  HAVA DURUMU

  ZONGULDAK


e-icisleri projesiilemod projesiİnsan Hakları Başvuru Formue-mevzuat bilgi sistemiTC Kimlik no sorgulamaResmi Gazete

       


Çaycuma Kaymakamlığı - www.caycuma.gov.tr | Tel: 0 372 615 10 06 - Belgegeçer: 0 372 615 15 60 |
Uygulama & Tasarım:
Reşat KIZILÖZ -BT Rehber Öğretmen | Veri Hazırlama: Satılmış Çelik - İlçe Yazı İşleri Müdürü © 2011-2014